image

Nazywam się Magda Suchan, jestem dyplomowanym kosmetologiem ze specjalizacją w masażu i fizjoterapii.

Search
 

#projektMama

#ProjektMama

#projektMama narodził się w mojej głowie już bardzo dawno temu, ponieważ chciałam stworzyć miejsce, gdzie można znaleźć rzetelne informacje dla kobiet w ciąży, połogu oraz laktacji.

Sama jestem Mamą wcześniaka, w ciąży i w okresie laktacji, wszystkiego nie wiedziałam do końca, jak w prawidłowy sposób np. dbać o bliznę po cc i dlaczego tak ważne są wizyty u położnej, stomatologa, fizjoterapeuty albo czy w ogóle można korzystać z usług w gabinecie kosmetologicznym. Ciągle krążące mity „lepiej nie dotykaj”, „zostaw, po co Ci to robić” .. były dla mnie mało wystarczalne bo zawsze pojawiało się pytanie „a dlaczego nie wolno?”

Projekt ten będzie otwartą księgą pełną profesjonalnej wiedzy skonsultowanej z najlepszymi specjalistami, przeznaczonym dla każdej kobiety zarówno tej posiadającej dziecko, w ciąży czy planującej ciąże.

Dodatkowo dowiecie się w jaki sposób pielęgnować skórę dziecka od 1dnia życia, a jak zadbać w sposób fizjologiczny i bezpieczny o powrót do formy Mamy po porodzie.

Zawarte będą w nim zagadnienia z zakresu kosmetologii, dermatologii, stomatologii, dietetyki, fizjoterapii, onkologii, chirurgii, położnictwa i ginekologii oraz wielu innych dziedzin medycyny.

Zapraszam do obserwowania!